Recenzie


Dňa 09.04.2024 som absolvovala odstránenie

Dňa 09.04.2024 som absolvovala odstránenie tukového vankúšika nad viečkom a súčasne aj blefaroplastiku. Chcem vyjadriť svoje veľké ĎAKUJEM za profesionálne prevedenie zákroku mudr.Kurišovi a milej,šikovnej sestričke inštrumentárke. Samozrejme chcem poďakovať aj milej a ústretovej slečne recepčnej Beáta Kalayová, ktorá mi pred zákrokom dodala odvahu a po ňom bola veľmi nápomocná.
Vašu kliniku budem odporúčať všetkým svojim známym, pretože som bola nadmieru spokojná.

Danka Chebenová

Pred veľkonočnými sviatkami som absolvovala

Pred veľkonočnými sviatkami som absolvovala u pani MUDr. Turanskej vyšetrenie zraku s predpisom silnejších dioptrií. S radosťou konštatujem, že moja voľba tohoto očného centra bola tou najlepšou. Pani doktorka je veľký profesionál, venuje sa pacientom so zanietením, dôkladne vyšetrí a všetko podrobne aj vysvetlí. Jej povzbudivé slová a čarovný úsmev celé vyšetrenie ešte spríjemnia. Oceňujem aj estetické prostredie recepcie i celkový dizajn priestorov, ako aj milú pani recepčnú. Určite sa sem opäť s radosťou vrátim a odporučím každému z okruhu mojich známych.

Blanka Golejová

Dobry deň. Pred mesiacom som

Dobry deň. Pred mesiacom som absolvoval operáciu PRELEX, ktorá mi zmenila život!
Milujem veci ktoré fungujú a prinášajú 100%
výsledok. Preto sa chcem velmi pekne poďakovat celému tímu očnej kliniky
EXCELENS za ich profesionálny prístup a profesionálne vybavenie kliniky. MUDr. Turanskej za profesionálne
predoperacné vysetrnie. MUDr.
Kurišovi za jeho zlaté ruky a sestričkám, ktoré vás pred operáciou svojou pokojnostou
uvedú do stavu, že ani neviete, že idete na operačný zákrok. Smotná operácia je bezbolesná a velmi rýchla. Ani sa nenazdáte a idete domov. Na druhý deň po operácii prvého oka som písal na telefóne už bez okuliarov, ktoré išli okamžite do koša😁 Ešte raz srdečná vďaka klinike EXELENS, ktorú vrelo odporúčam každému, čo chce znovu vidiet ako za mlada a neznáša nosiť dioptrické okuliare ako ja. Igor Skovay

Igor Skovay

Dnešná konzultácia u MUDr. Kuriša

Dnešná konzultácia u MUDr. Kuriša – ľudský profesionálny prīstup má milo prekvapil ďakujem a očnū kliniku vrelo odporūčam. Ľubomīra Balážiová

Lubomīra Balážiová

Včera som absolvovala OCT vyšetrenie

Včera som absolvovala OCT vyšetrenie u Mudr. Kuriša, ktorý mi hneď po vyšetrení všetko trpezlivo a podrobne vysvetlil. A hlavne tak, aby to pochopil aj laik.Dakujem

Jurčová Kristína

Dnes som absolvovala OCT vyšetrenie

Dnes som absolvovala OCT vyšetrenie u Mudr. Kuriša, ktorý mi hneď po vyšetrení všetko trpezlivo a podrobne vysvetlil. A hlavne tak, aby to pochopil aj laik 🙂

Dana Juríková

Po rozhodnutí absolvovať vyšetrenie u

Po rozhodnutí absolvovať vyšetrenie u očného lekára som sa telefonicky objednala a dostala som nečakane rýchly termín. Príjemné prostredie, rýchle a odborné vyšetrenie, spokojnosť s lekárom,to všetko spôsobilo, že som sa rozhodla napísať pozitívnu recenziu. Ak hľadáte rýchlosť, odbornosť, ústretovosť a chcete investovať do svojho zdravia a nie do zháňania očného lekára v štátnom sektore, pozrite sa na peniaze ako na investíciu do svojho zdravia a objednajte sa v Excelens očnom centre na Kazanskej ulici č. 1.

Gabriela Škultetyová

Dnešná návšteva u pána doktora

Dnešná návšteva u pána doktora Kuriša. Príjemné prostredie, žiadne čakanie, ľudský prístup a úžasná profesionalita. Patrí Vam velke dakujem. Odporúčam túto kliniku.
Bačík Otto.

Otto Bačík

Ďakujem veľmi pekne pani Doktorke

Ďakujem veľmi pekne pani Doktorke Turanskej a pánovi Doktorovi Kurisovi že už nemusím nosiť okuliare na blízko ako aj na diaľku.
Operácia prvého oka prebehla rýchlo vdaka pánovi doktorovi ako aj sestrickam Vďaka tomu že sa rozprávali a dokonca ma aj rozosmiali. Skoro vôbec som si neuvedomoval že som na operácii. Operácia druhého oka o dva dni bola úplná pohoda. Žijem v USA a chcel som si tento zákrok nechať urobiť tam. Počul som však o operáciách ktore nedopadli dobre a preto som sa poradil s priateľmi na Slovensku ktorí povedali že Excelens očné centrum je špičková klinika. Som veľmi rad že som sa tak rozhodol a odporúčam Excelens každému komu záleží na ich zraku.

Peter Sudek

Peter Sudek

Ďakujem pani doktorke MUDr. TURANSKEJ,

Ďakujem pani doktorke MUDr. TURANSKEJ, za vysoko profesionálny a v neposlednom rade ľudský prístup pri očnom vyšetrení, ktoré som dnes absolvovala.
Pani doktorka, skutočne veľké ĎAKUJEM !

EXCELENS očné centrum, kde človek nieje len pacient.

Ing. Eva Aguado
8.3.2023

Ing. Eva Aguado

Veľké ĎAKUJEM za operáciu očí

Veľké ĎAKUJEM za operáciu očí celému kolektívu kliniky, najmä MUDr.Petrovi Kurišovi, ktorý ma svojím perfektným prístupom presvedčil o najlepšom riešení pre moje oči.Po konzultácii u MUDr.Turanskej, ktorá naozaj všetky moje otázky zodpovedala, som sa rozhodla pre operáciu a dnes naozaj neľutujem. Operáciu som absolvovala v novembri 2022, maximálna spokojnosť.

Valéria Karkašová

Dňa 16.6.2022 som bola na

Dňa 16.6.2022 som bola na odbornom očnom vyšetrení. Vyšetrenie mi robila MUDr. Veselina Turanská.
Je to veľmi príjemná, milá a veselá pani doktorka.
Je vidno, že má dlhoročné skúsenosti a jej práca je pre ňu koníčkom, ktorú vykonáva s láskou a veľmi milým prístupom k pacientom. Odborne vyšetrí, všetko pekne zrozumiteľne vysvetlli pacientovi, aby vedel, aký má problém s očami a čo môže urobiť preto, aby sa to zlepšilo. Doporuči liečbu aj poradí aké ďalšie vitamíny, či výživové doplnky použiť, aby bol zrak v poriadku.
Lekári aj personál v tomto očnom centre sú maximálne ústretoví, milí a cítite to na každom ich úkone, že im záleží v provom rade na pacientovi.
Bola som v roku 2020 na vyšetrení aj u MUDr. Petra Kuriša, ktorý je na vysokej profesionálnej úrovni s veľmi dobrým prístupom k pacientom. V deň môjho vyšetrenia mal operačný deň a tak som mala prležitosť spoznať a dať sa vyšetriť aj u jeho kolegyne.
Pacienti, ktorí čakali na operáciu o ňom hovoríli iba v tých najlepších superlatívoch.
Ďakujem, že som mohla spoznať a byť vyšetrená takými skvelými lekármi, veľmi si to vážim a cením.
Želám im veľa pracovných aj osobných úspechov a ďakujem za ich odbornú prácu a vzácny prístup k pacientom.

S úctou
Darina K.

Darina Koršňáková

Dobry den, chcem podakovat MUDr.

Dobry den, chcem podakovat MUDr. Kurisovi za skvelu pracu. Robil mi operaciu hornych viecok. Som velmi spokojna, dakujem.

Jana

Dobry den Chcela by som

Dobry den
Chcela by som sa poďakovať Mudr Kurisovy
Vyzdvihnúť profesialitu a perfekt prácu
Absolvovala som operáciu šédeho zákalu
Som veľmi spokojná
Ďakujem veľmi pekne za vašu pomoc
Katarina Hajdani

Katarina Hajdani

Veľká spokojnosť s vyšetrením u

Veľká spokojnosť s vyšetrením u pani MUDr. Turanskej, ako moje, tak aj syna….nielen profesionálne, ale aj ľudsky, a to som za môj život zažila už nejedného očného lekára.
Niežeby ma pani doktorka potešila – musím na operáciu oboch očí – šedý zákal. Dala mi vybrať si, kde si to dám urobiť, ale viem, že tu budem v dobrých rukách. Môžem len odporúčať.
Dagmar Gálová

Dagmar Gálová

Na klinike som absolvovala operáciu

  1. Na klinike som absolvovala operáciu šedého zákalu obidvoch očí a touto cestou by som sa chcela poďakovať MUDr. Petrovi Kurišovi za perfektne odvedenú prácu, odbornosť, profesionalitu, no predovšetkým za ľudský prístup.

Helena Gaberova

Túto správu píšem už bez

Túto správu píšem už bez okuliarov, vďaka novým multifokálnym šošovkám, vsadeným 12. a 19.8.2021. Chcem vyzdvihnúť profesionalitu MUDr. Kuriša a povzbudiť všetkých, ktorí ešte iba uvažujú nad týmto zákrokom, že sa môžu bez obáv zveriť do jeho rúk. Všetok personál je veľmi ústretový. Centrum EXCELENS je EXCELENTNÉ!

Luba Solanova

Na operácii oboch očí som

Na operácii oboch očí som bol presne pred rokom (5.3. + 12.3.2020). Kompletne mi to zmenilo kvalitu života… Skvelému tímu kliniky ďakujem za perfektný ľudský a profesionálny prístup a za pohodu, ktorá tam panuje.
Bolo to navyše počas prvej vlny korony, prebiehal tvrdý lockdown a na klinike bolo všetko zorganizované skvelo. Klobúk dole pred celým kolektívom.
Ešte raz vďaka
Tomáš

Tomáš Galanda

Dobrý deň chcem sa poďakovať

  1. Dobrý deň chcem sa poďakovať pánovi doktorovi Kurišovi za krásne viečka .Už dlhé roky som mala padnuté viečku a cítila som sa veľmi nepríjemné.Som nad mieru spokojná.Este raz veľká vďaka
Júlia Hushegyiova

chcem sa touto cestou veľmi

chcem sa touto cestou veľmi pekne poďakovať očnému centru Excelens pod vedením pána MUDr. Petra Kuriša, lekárke Turanskej celému tímu, sestričkám aj recepčným za skvelý a príkladný prístup pri riešení môjho zdravotného problému. So šťastím sa mi podarilo na webe zohnať toto očné centrum a rozhodol som sa ho osloviť. Príjemná recepčná mi po telefóne dojednala stretnutie a konzultáciu s pánom Kurišom. Dojem z prvej konzultácie a vyšetrenia mojich postihnutých očí bol vynikajúci. Pán doktor mi urobil odborné kompletné vyšetrenie a navrhol mi operačný zákrok s multyfokálnymi šošovkami. Keď som sa dozvedel, že nebudem musieť nosiť silné dioptrické okuliare do diaľky ako aj silné dioptrie na čítanie, tak som nezaváhal ani na moment. Po prvej operácii oka som už nemusel nosiť okuliare a videl som veľmi dobre aj cez jedno oko. Po týždni som mal zoperované aj druhé oko a bolo to neuveriteľné, tak dobre vidieť ako niekedy za mladých čias. Navyše ja mám aj tukové vačky na očných viečkach a preto som poprosil o ich odstránenie. Na túto operáciu ešte čakám a veľmi sa teším. Radosť mám že nemusím nosiť na nose okuliare ktoré mi už otlačili otlačky na tvárovej časti mojej hlavy a pri nákupoch v obchodoch nemusím používať mobilnú aplikáciu lupu aby som si mohol prečítať všetko potrebné o tovare ako aj dátume spotreby. Vrelo odporúčam všetkým čo majú očné problémy navštíviť toto centrum.
Ešte raz vám patrí odo mňa srdečná vďaka z úprimného srdca vám všetkým veľmi pekne ďakujem. Prajem vám veľa spokojných klientov.
S úctou.
Ján Schaller

Ján Schaller

Chcel by som sa poďakovať

Chcel by som sa poďakovať p. doktorovi Kurišovi a celému týmu,sestričkám aj recepčným za skvelý prístup pri riešení problému ktorý som mal.Mal som šedý zákal na pravom oku a postupujúci na ĺavom a naviac astigmatizmus.Po rozhovore s pánom doktorom som sa rozhodol pre operáciu s multyfokálnymi šošovkami.Keď už tak nech nemusím nosiť drahé okuliare.Operácia očí prebehla po týždňovom intervale a výsledok je neopísaťelný.Vidím čítať aj malé písmenká a konečne viem čo je to HD vysielanie.Odporúčam každému.Ešte raz,veľká vďaka a prajem veľa spokojných klientov.

Miroslav Hozlár

Je to zhruba dva mesiace

Je to zhruba dva mesiace čo mi pán MUDR. Kuriš operoval oči metódou PRELEX. Jeho profesionálny a ľudský prístup, samozrejme aj jeho operačného týmu, a kvalita odvedenej práce, mi umožňuje opäť vidieť ako zamlada. Kvalita života sa mi rozhodne zdvihla tak v súkromnom živote, ako aj v pracovnej oblasti. Zase sa môžem bez obmedzení venovať železničnému modelárstvu a rádioamatérstvu. Je to pre mňa zázrak vidieť tie drobné písmenká v textoch bez okuliarov a lupy. Touto cestou by som sa chcel poďakovať pánovi doktorovi, jeho inštrumentárkam, sestričke z recepcie, ktorá mi trpezlivo rozkvapkávala oči, a samozrejme celému pracovnému týmu očného centra. Ste skvelí, prajem Vám veľa pracovných aj osobných úspechov, a ešte veľa spokojných pacientov.

Ing. Peter Slezák

Pán MUDr. Kuriš mi operoval

Pán MUDr. Kuriš mi operoval šedý zákal na ľavom oku. Hneď po zákroku som mohla ísť do práce a nikto by to nezbadal.
O 3 roky som si dala operovať na inej klinike pravé oko, nakoľko som stratila na neho kontakt. Katastrofa, bolestivá operácia, nekonečné liečenie, zlé videnie …..dnes banujem, že som išla na inú kliniku, no žiaľ už je neskoro.
Takže MUDr. Kuriš je skutočne špička.
Ďakujem za ľavé oko.

Alena

MUDr. Kuriš mi operoval xantelazmu

MUDr. Kuriš mi operoval xantelazmu naraz na oboch viečkach. Vôbec som netušila, že s takýmto problémom by som sa mala obracať na očného lekára, a len náhodou pri bežnom vyšetrení očí mi navrhol, že bez problémov, bez jazvy a bez rizika sa to dá odstrániť. Predtým som skúšala na dermatologickej klinike laserový zákrok, ktorý neodstránil xantelazmu, zato nechal jazvu. Mala som veľké obavy aj zo zákroku, aj z toho, ako to dopadne. Teraz som 10 dní po operácii. Vôbec nevidieť jazvu, ani zblízka, čo mi príde úplne neuveriteľné. Aj samotná operácia v lokálnej anestéze bola úplne pohodová záležitosť. Ďakujem pekne.

O. Véghová

Zvažoval som čo by som

Zvažoval som čo by som si ako pacient rozhodujúci sa podstúpiť operáciu PRELEX rád dozvedel. Tak najprv o PRELEX, multimodálne šošovky fungujú perfektne, tak ako s píše v marketingovej časti tejto stránky. technológia je vyzretá. Bol som skeptik nakoľko veľmi pozitívny marketing je vždy podozrivý.
Mám 55 rokov, cukrovku II typu, dlhodobý tesne nad 6. Po 3 mesiacoch od operácie vidím ako povedal pán doktor „menšie písmenká už nemám“ a pochopiteľne na blízko, tie malé v samoobsluhe tiež. Po prvej operácii, na druhý deň čakajúc na kontrolu som bol schopný prečítať časopis v čakárni. Po operácií bola veľká citlivosť na svetlo a pracovať na monitore, za počítačom išlo, ale dosť ťažko. Postupne sa to zlepšilo a aktuálne, po 3 mesiacoch, super. Teda aj cukrovkár môže a veľmi úspešne nahradiť okuliare šošovkami.
K operácii, tak ako to vidíte v amerických filmoch z kliník, hrá jemný džez, inštrumentárky sa so mnou bavia o príhodách z „natáčania“ a pán doktor hovorí “ pozerajte dole, hovoriť môžete …“ ale dole je smerom k zátylku, keď ležíte na chrbte. Svietia vám silno do očí a bolí to ako malé porezanie prsta.

Prečo využiť toto pracovisko pre liečenie očí?
Vysoká odbornosť a profesionalita, celého personálu – to očakávate. Čo je teda naviac? Z mojich skúseností a skúseností mojich blízkych, počutých útržkov informácií v čakárni… Človek na prvom mieste. Priame jasné jednanie s veľkou mierou empatie a citu pre pacienta.
Nie je bežná stretnúť tak „ľudských Ľudí“ a to veľké Ľ je správne. To platí pre celý personál ktorý si to zaslúži. Pre všetkých je na prvom mieste pacient, ako človek a pomoc ako sa to najlepšie dá. Pokoj, ktorý vyžaruje pán doktor som trochu obdivoval, nevidí sa bežne.

Vďaka všetkým a dúfam že informácie v dlhšej recenzii pomôžu v rozhodovaní kde si nechať liečiť oči, teda nechať sa tak trochu zmeniť na kyborga.

Ing. Jozef Ivanič, PhD

Inteligentná, profesionálna, usmievavá, skrátka super pani doktorka. Bolo pre mňa rodosťou s ňou komunikovať. Dnes vidím aj vďaka nej cez okuliare do diaľky podstatne lepšie…… Prajem jej veľa spokojných pacientov!
Ste super, pani Doktorka!

Ing. Miroslav Ivan

Vážená pani doktorka Turánská a pán doktor Kuriš sme veľmi radi že sme sa o vás dozvedeli o vašej perfektnej ambulancii ste proste úžasný, maximálna spokojnosť. Radi k vám prídeme. Pani doktorka super usmievavá a veľmi milá. Určite vás odporúčíme svojím známym. Proste ste jedničky

Fiamanová Helena, Fiam Jozef

Vážený pán doktor Kuriš a pani doktorka Turanská, chceme sa Vám poďakovať za Vašu perfektne odvedenú prácu pri vyšetrení našich očí a profesionálny, rýchly a ľudský prístup pri riešení nášho sekundárneho zákalu.
Zrak je pre nás najdôležitejší zo zmyslov a Vy ste nám prinavrátili dobré a jasné videnie.
Želáme Vám veľa ďalších úspechov.

Mgr. Štiglicová, Mgr. Štiglic

Ako opraviť ľudské oko za desať minút? Vyzerá to ľahko, ale nie je to. Dnes som absolvovala operáciu prelex u p. MUDr. Petra Kuriša na ľavom oku. Zákrok prebehol bez komplikácii. Zajtra kontrola a o týždeň pravé oko. Snáď už budem vidieť ako orol.

Soňa Kovačíková

Dobrý deň, som po nedávnej operácií šedého zákalu najskôr ľavého a potom pravého oka na Očnej klinike Excelens v Bratislave Podunajských Biskupiciach. Momentálne absolvujem pravidelné kontroly v rámci pooperačnej starostlivosti. Môžem konštatovať, že kvalita môjho života sa po uvedenej operácii neporovnateľne zlepšila. Na základe svojich skúsenosti si dovolím tvrdiť, že uvedená očná klinika patrí medzi najlepšie očné kliniky v Bratislave. Po stránke personálnej je vybavená špičkovým odborným tímom, ktorí tvoria: MUDr. Peter Kuriš a MUDr. Veselina Turanská. Nemôžem opomenúť príjemný a ochotný odborný personál, príjemné prostredie a tiež vybavenie kliniky novými modernými optickými prístrojmi. Osobitne poďakovanie chcem vysloviť MUDr. Kurišovi – excelentnému očnému lekárovi chirurgovi za jeho trpezlivý, citlivý a vysoko kvalifikovaný prístup k mojej osobe, jednak pri predoperačnom vyšetrení a následne pri operačnom zákroku odstránenia šedého zákalu mojich očí.

Pavol Košč

Dobre zvolený názov kliniky (excelens). Excelentný všeobecný aj odborný prístup, prostredie a predovšetkým celý personál kliniky. Som po operácii sivého zákalu a zmenil sa mi život. Nemám už slov, jednoducho jedno veľké ĎAKUJEM.

Richard Ružička

Pre mňa jedna z najlepších očných kliník!! 🙂

Od pani doktorky Turanskej, cez pána doktora až po recepčnú. Ochota a odbornosť je u nich na prvom mieste. Pani recepčná je hneď pri vstupe na kliniku veľmi milá a príjemná, odpovie na všetky otázky, a pani doktorka spolu s doktorom , nemám slov. 🙂 Naozaj ak sa rozhodujete kam ku očným lekárom, táto klinika je number 1. 🙂

Ešte raz veľká vďaka 🙂

Michaela Osvaldová

Jedno veľké ďakujem p. MUDr. Kurišovi.

Richard Lenárt

Od prvého telefonického kontaktu až po vydanie záverečného operačného protokolu prebiehali všetky etapy liečby v príjemnej atmosfére, samotnú operáciu nevynímajúc.Celý proces liečby prebiehal presne tak, ako pán MUDr. Kuriš už pri stanovení diagnózy a navrhnutí liečby popísal. Od začiatku do konca som mal absolútnu dôveru k celému tímu kliniky a stretával som sa iba s maximálnou profesionalitou a perfektným technickým vybavením, čomu zodpovedá aj bezchybný výsledok a moja absolútna spokojnosť s videním cez nové šošovky.

Vladimír Uher

Absolútne profesionálny a ľudský prístup MUDr. V. Turanskej, ktorá ma vyšetrovala a rovnako MUDr. P. Kuriša, očného chirurga. Perfektná práca, perfektné vybavenie, rýchle objednanie.
Pokiaľ si chcete zlepšiť kvalitu života a zabudnúť na okuliare, spoľahnite sa na toto očné centrum. Budete stopercentne spokojní.
Ak by som mala štyri oči☺, vrátim sa len sem.

Katarína Heredošová

Nadpriemerné profesionálny prístup Mudr. Turanskej a Mudr. Kuriša. Profesionálne vyšetrenie, vysvetlenie o chorobe. Chodím tam už dlho. Mám problém s pravým okom, vysvetlili mi z čoho sa mi to stalo, na aké ďalšie vyšetrenia mám ísť. Do teraz mi nevedel poradiť neurológ,obvodný a ani v nemocnici. 2x som bola hospitalizovaná a žiadne výsledky. Až tu mi pomohli a poradili a mali pravdu!!!!!!
Veľmi milá recepčna a doktorka s doktorom sú nesmierne ochotný pomôcť.
Klobúk dole pred nimi a ĎAKUJEM IM ZA OCHOTU A ZA VŠETKO!!!!!!!!

Petra Horinkova

Neveril som na zázraky ale počul som o nich , tak som sa kontaktoval s MUDr.Turanskou a MUDr.Kurišom.Dôveru som mal s predchádzajúcich vyšetrení u MUDr.Turanskej ale po poslednom vyšetrení udalosti nabrali rýchly vývoj. Do týždňa som bol po operácii ľavého oka a ďalší týždeň bolo na rade pravé oko. MUDr.Kuriš ako operátor ma presvedčil o vysokej profesionálite výkonu a ľudskom prístupe k pacientovi ,celý tím na operačke bol zohraný ako výťazné družstvo.Následná pooperačná staroslivosť bola ako v dobre fungujúcej rodine.Chcem všetkým poďakova za nový pohľad na svet a najme tebe Vesula bez ktorej doporučenia by som stale žil s olovenou gulou vo forme akuliarov. Zdraví Ivan Kotrbanec a prídem sa na Vás POZRIEŤ /možno budú v texte pravopisné chyby ale ide o to?/

Ivan Kotrbanec

Uz pol roka fungujem bez okuliarov ,podstupila som operaciu PRELEX ,som vdacna celemu timu ,velka vdaka

Matlovicova Anna

Supeeeer,veľká spokojnosť,vyšetrenie zraku,milí personal…

Pomichalova Katarina

Výborný profesionálny prístup, bez zdĺhavého čakania, každému odporúčam. Môžem dokonca povedať, že pán doktor P, Kuriš mi zachránil život, pretože správne diagnostikoval môj problém – ako sa ukázalo, išlo o nádor. Vďaka tomu som dostatočne včas absolvovala liečbu a verím, že mi zachránila život. V centre Excelens som si nechala tiež operovať oko a dopadlo to výborne, bez komplikácií.

Eva Sládková

Ďakujem za super starostlivosť na vysoko profesionálnej úrovni v prijemnej rodinnej atmosfére. Vrele odporúčam operáciu PRELEXom. Som mimoriadne spokojná s novým zrakom.

Jana Staňáková

Perfektná a dokonalá klinika, ukľudňujúce prostredie pre dieťa a profesionálny prístup k deťom. 100% spokojnosť!!!

Erika Kissová

Vynikajúca starostlivosť, špičkové prístrojové vybavenie, super že sú do 18,30 hod.

Rena Petrášová

Chcel by som len reagovať na operáciu očí ktorú som absolvoval v spoločnosti Excelens v Podunajských Biskupiciach. Od mladosti som nosieval dosť silné dioptrické okuliare a môj problém bol v silných dioptriách ale aj silný astigmatizmus. Žil som v podstate v tom, že okuliarov sa nikdy
nezbavím. Po návšteve očnej kliniky Excelens mi bolo ponúknuté riešenie výmeny očnej šošovky pre ktorú som sa nakoniec aj rozhodol. Musím
povedať, ,že môj dlhoročný problém sa rapídne vyriešil. Ostali mi síce malé dioptrie na čítanie ale v priebehu dňa nepotrebujem okuliare žiadne. Chcem poďakovať p. MUDr. Kurišovi ako aj celému tímu ktorý ma operoval za perfektnú prácu a prístup.

Jozef Adam

Ďakujem veľmi pekne pani MUDr. Turanskej za perfektnú starostlivosť o celú rodinu.

Jana Hricková

Pridať recenziu

Strong Testimonials form submission spinner.

Objednajte sa

Ordinačné hodiny

Po-Št 8.30 - 17.30
Pia 8.30 - 15.00
/